NHL 13
 

Ghost Recon Future Soldier má některé podobné rysy s Ghost Recon Advanced Warfighter ( GRAW ) a díly, které v sérii předcházely, ale rozhodně to nebude jen pokračování s bez nápadu a s jiným názvem. S řadou nových věcí, které bude mít Ghost k dispozici, stejně jako důraz na kooperaci čtyř hráčů spíše než na dávání příkazů družstvu v GRAW by mohli posunout sérii na další stupeň.

imga imgb

Future Soldier se bude odehrávat 10 až 15 let v budoucnosti, přičemž vám zpřístupní technologie, které jsou dnes pouze v experimentální fázi. To znamená, že na vrcholu zbraní, které jsou příliš devastující, budou mít Ghosti přístup k takovým vychytávkám jako je optická kamufláž, což je vlastně omezená neviditelnost. V demu bylo této kamufláže používáno na překvapení nepřítele a jeho tichou likvidaci, někdy z dálky a někdy z bezprostřední blízkosti ( něco jako sebevraždy v předchozích Ghost Recon hrách ). Tato jediná „hračka“ tak velmi změní pohyb ve hře oproti předchozím hrám, které byly stealht jen do té doby než jste nevyvolali nějaký zvuk , přičemž poté začalo peklo.

imgd imge

Samozřejmě, že „peklo“ můžete rozpoutat i ve Future Soldier a zažít tak intenzivní přestřekly, se kterými vám pomůže nový systém krytí. Hráč většinu hry odehraje v pohledu třetí osoby, ale když se bude krýt nebo zamíří přes hledí zbraně, tak se hra automaticky přepne do pohledu první osoby. Toto je uděláno aby jednak mohl hráč přesněji mířit a také pro vetší realističnost míření za chůze. Krytí, za kterým se schováte bude také částečně zničitelné a hráč tak bude muset být neustále v pohybu. Celkově by měl systém krytí fungovat velmi dobře a plynule, jedná se jen o změnu oproti předchozímu dílu, kde byl pohled pouze třetí osoby.

imgh imgc

Citelně v demu chyběla schopnost dávat rozkazy zbytku týmu. V budoucnu pak budete moci dávat jen omezené rozkazy typu „útok“ nebo „přeskupit“, ale hra již neleží hlavně na příkazech kvůli možnosti kooperativního hraní pro čtyři hráče.

Hra tak má velký potenciál a vypadá to, že by tak mohla celá série nabrat trochu jiný směr.

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay
 

Napsat odpověď